Szkoła będąca nadzieją

Dostarczając młodym ludziom, zarówno dzieciom jak i nastolatkom, jak największą ilość bodźców rozbudza i wzmaga się ich zainteresowania i dając jednocześnie możliwość samoodkrywania, zarówno siebie jak i otoczenia. Na pewno będzie to prędzej czy później skutkowało dobrym startem w dorosłe życie oraz dużym bagażem pozytywnych doświadczeń.

Rozpoczynając swój kontakt ze szkołą młody człowiek pełen jest energii i wiary, iż spotka tam mnóstwo ciekawych i odmiennych doświadczeń, że każdego dnia ciesząc się oraz bawiąc będzie się rozwijał i uczył nowych rzeczy. Czasami ten entuzjazm pozostaje na dłużej, jednak bardzo często już w zalążku zostaje stłamszony.

Należy mieć nadzieję, iż z każdym dniem podejście nauczyciela, do kształcenia dzieci będzie coraz lepsze i pomimo, iż wyzwaniem nie jest prostym, skutkowało będzie odnoszeniem przez młodych ludzi wielu sukcesów. Od strony ucznia można żywić nadzieję, że szkoła, nauczyciele i wykładana tam wiedza stanowiła będzie dla nich ciekawe źródło informacji i wzbudzać będzie dalszą chęć ich zgłębiania.

Szkoła podstawowa w Kostowcu, zaprasza wszystkie dzieci do czynnego reprezentowania swojej szkoły na zawodach sportowych.